Relacja z wycieczki Klubu Wędrowca

Dnia 04.06.2016r. wybraliśmy się na kolejną wycieczkę z Klubu Wędrowca. Tym razem spotkaliśmy się na Przełęczy Kowarskiej, skąd ruszyliśmy szlakiem żółtym do rozdroża pod Bobrzakiem, po czym czerwonym do Koni Apokalipsy, Małej Ostrej i dalej czerwonym szlakiem przez Przełęcz pod Średnicą. Wycieczkę zakończyliśmy pod Szpitalem Bukowiec, gdzie ponownie zabawiliśmy się w naszą ulubioną zabawę "Gąski do domu". Bardzo podobała mi się ta wycieczka i nie mogę doczekać się już kolejnej.

Karolina klasa 3 b

Było bardzo fajnie, ponieważ znalazłem kryształ górski oraz padalca. Oglądaliśmy leśne zwierzęta znaleźliśmy żuka, mysz, kijanki i żaby. Pani Irena opowiadała legendę o Kowarach. W stawie próbowałem łapać kijanki.

Alan klasa 1 a