Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

zDolny Ślązak 2020

Z wielką dumą informujemy, że wśród laureatów tegorocznego Konkursu zDolny Ślązak - j. angielski znalazła się (w pełni zasłużenie) nasza ósmoklasistka. Wspaniały wynik Asi zwalnia ją z tej części egzaminu ósmoklasisty, gwarantuje 100% wynik na zaświadczeniu oraz daje pierwszeństwo w czasie rekrutacji do szkoły średniej. Muszę wspomnieć, że poza minimalnym niezbędnym progiem punktowym Asia wypracowała "całkiem spory zapas". ZDolny Ślązak to jedyny konkurs uprawniający w województwie dolnośląskim do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty, jest organizowany przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty przy współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu i Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu.

Well done!

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com