Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Wycieczka do ZUS-u w ramach doradztwa zawodowego

W ramach doradztwa zawodowego siódma i ósma klasa skorzystała z zaproszenia jeleniogórskiego ZUS-u i uczestniczyła w zajęciach teoretyczno- praktycznych dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych. W pierwszej części uczniowie wysłuchali prelekcji i obejrzeli film dotyczący ubezpieczeń społecznych. W drugiej części młodzież wcieliła się w role klientów ZUS-u, pobierała numerki, wypełniała odpowiednie wnioski, czekała w kolejce w celu załatwienia konkretnych spraw. Trzecia część była sporym zaskoczeniem- z uczniami spotkała się polska niepełnosprawna lekkoatletka, medalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy- p. Lucyna Kornobys. Pani Lucyna opowiedziała historię swoich sukcesów sportowych i życiowych, mówiła o codziennych trudach i barierach, a także o współpracy z ZUS-em. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem jej siły, wytrwałości oraz osiągnięć. 
received 1552117721608877
received 193364128661838
received 136956327666187
 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com