Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Kształcenie na odległość

Szanowni Państwo,

na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, wydłużony  został okres zdalnej edukacji do 26.04.2020r. Oznacza to, że po przerwie wielkanocnej, czyli 15.04.2020r. spotykamy się ponownie na lekcjach on-line wg ustalonego planu lekcji.

Zogdnie z informacjami przekazanymi dziś przez Prezesa Rady Ministrów, egzamin ósmoklsisty planowany pierwotnie na 21-23.04.2020r. zostaje przesunięty, najprawdopodobniej na czerwiec. Dokładna data ustalona będzie w późniejszym terminie.

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-przedluzone-do-26-kwietnia

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com