Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżajacych się Świąt Wielkanocnych, w tym roku tak różnych od tego co znamy, najlepsze życzenia dla naszych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, sympatyków i przyjaciół:

 - zdrowia (jakze innym wymiar ma to słowo),

 - bliskości (nawet jeśli w wymiarze on-line),

 - nadziei (bo wszystko co trudne minie),

 - spokoju (by okiełznać cały niepokój dookoła).

Pamietajmy, że Świąteczne tradycje (pewnie różne w każdym z domów) to jeden ze stałych elementów życia rodzinnego,  dający dzieciom poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Więc, gdy dookoła codzienność tak bardzo odbiega od normy, stwórzmy niecodzinną "normalność" wśród naszych domowników.

Wesłoych Świąt!

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com