Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zebranie rodziców

Informujemy, że 17.09.2020r. o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami w klasach I-VIII. Prosimy opiekunów o kierowanie się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych. Obowiazuje zasada jeden uczeń - jeden opiekun. Wszystkich uczestników obowiązjue dystans społeczny, maseczka/przyłbica, rękawiczki / dezynfekcja rąk, własny długopis. W ramach zebrania przedstawione zostaną zmiany w zasadach oceniania z przedmiotów oraz zachowania, omówimy zasady dostępu do dziennika elektronicznego, Regulamin Pracy Szkoły oraz zajęć online a także sprawy organizacyjne. Prosimu skracać czas pobytu w szkole do niezbędnego minimum.

Konsultacje indywidualne w znanej Państwu formie zostają zawieszone do odwołania.Jeśli jest konieczność spotkania z nauczycielem przedmiotu, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 14.09.2020 godz. 8:00 do 15.09.2020 godz. 15:00. Spotkanie będzie możliwe WYŁĄCZNIE po mailowym zgłoszeniu i  otrzymaniu teminu z sekretariatu Szkoły.

Jednocześnie w sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego z wychowawcami i nauczycielami. Adresy mailowe znajdują się w zakładce dla rodziców - covid19 - Regulamin Pracy Szkoły.

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com