Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zebranie z rodzicami

Szanowi Państwo,
22 października odbędzie się drugie w tym roku zebranie z rodzicami (w sprawie bieżących wyników w nauce). Klasy I-III rozpoczną spotkania z wychowawcami o godz. 15:30, a klasy IV-VIII o godz. 16:00.

Wszystkich uczestników bezwzględnie obowiązuje zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk / rękawiczki.

Konsultacje indywidualne z nauczycielem przedmiotu będą odbywały się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu spotkania, za pośrednictwem sekretariatu. W dniach 19-20 października prosimy wszystkich zainteresowanych o poinformowanie sekretariatu (mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 883 358 140) z kim chcecie Państwo porozmawiać. W podobny sposób (za pośrednictwem sekretariatu) będą także organizowane konsultacje na wniosek nauczyciela. 21.10.2020r. otrzymacie Państwo wiadomości mailowe co do dokładnej godziny rozmów.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com