Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zebranie rodziców

Przypominamy, że 22 października odbywa się zebranie rodziców:

kl. I-III - godz. 15:30 (klasy I-III bez zebrania ogólnego; wyłącznie umówione wcześniej konsultacje indywidualne)

kl. IV-VIII - godz. 16:00

Konsultacje indywidualne będą organizowane wyłącznie dla rodziców, którzy w dniach 19-20 października zgłoszą chęć rozmowy ze wskazanym nauczycielem. Deklaracje należy składać w sekretariacie dorgą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (883358140).

Prosmy o bieżące monitorowanie informacji i ogłoszeń. Planowane na dziś spotkania w szkole (z utrzymaniem reżimu sanitarnego: osłona ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz utrzymanie dystansu), mogą zmienić swoją formę na spotkania on-line (MS Teams 365) w zależności od bieżącej sytuacji oraz wprowadznych obostrzeń.

Profilaktycznie, przypominamy o wcześniejszej  konieczności zweryfikowania haseł i loginów do MS Teams 365.

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com