Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

zajęcia od 26.10.2020r.

Informujemy, że:

od 26.10.2020 (poniedziałek)

  • klasy IV-VIII przechodzą w edukację zdalną (Teams 365) – plan lekcji będzie  zmodyfikowany (większość  lekcji wg obecnego  planu zgodnie z zasadą: 30 min. zajęć + 15 min. konsultacji indywidualnych na wniosek ucznia lub/i nauczyciela). Dokładny plan lekcji zostanie zamieszczony przez administratora na stronie internetowej szkoły, w dzienniku elektronicznym oraz w aplikacji Teams w niedzielę – 25.10.2020r.
  • klasy I-III pozostają w edukacji stacjonarnej – plan lekcji nie ulega zmianie.
  • utrzymywane są wszelkie zajęcia indywidualne i specjalistyczne (na Teamsie).

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com