Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zakończenie zajęć dydaktycznych i wręczenie swiadectw

25 czerwca 2021r. odbędzie się uroczyste wręczenie świadectw oraz zakończenie zajęć dydaktycznych. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, uczniowie odbiorą swoje świadectwa na świeżym powietrzu (boisko zewnętrzne przed budynkiem, uczniowie i rodzice zobowiązani są zachować dystans). Jeśli pogoda nie dopisze, rozdanie świadectw odbędzie się w sali gimnastycznej (w takiej sytuacji prosimy o zasłanianie ust i  nosa oraz dezynfekcję rąk). Uczniów obowiązuje strój szkolny galowy. Ze względu na warunki, uroczystość zostaje skrócona (bez części artystycznej oraz prezentacji wyników – te informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej Szkoły po 5 lipca). Po odebraniu świadectw możliwe będzie dopełnienie wszelkich formalności w sekretariacie Szkoły (odbiór umów o kształcenie  na kolejny rok szkolny – za pośrednictwem wychowawców, wpłaty na podręczniki, ewentualne rozliczenia finansowe, zdanie szafek metalowych przez absolwentów itp.)

  • godz. 9:00 – odbiór świadectw przez uczniów klas I-III
  • godz. 10:30 – odbiór świadectw przez uczniów klas IV-VIII oraz uroczyste przekazanie sztandaru Szkoły pod opiekę klasy VII.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com