baner250x90 ws

logo LS

Podręczniki do odkupienia

Szanowni Państwo,

przekazujemy listę podręczników nadających się do sprzedaży, ćwiczenia należy zakupić nowe:

klasa 4: j. niemiecki, przyroda, j. polski, matematyka, technika, informatyka, muzyka, historia, plastyka, edukacja interkulturowa.

klasa 5: j. niemiecki, geografia, j. polski, matematyka, biologia, technika, informatyka, muzyka, historia, plastyka, edukacja interkulturowa.

klasa 6: j. niemiecki, geografia, j. polski, matematyka, biologia, technika, informatyka, muzyka, historia, plastyka, edukacja interkulturowa.

klasa 7: j. niemiecki, geografia, j.polski, matematyka,  biologia, fizyka, informatyka, muzyka, historia, plastyka, edukacja interkulturowa.

klasa 8:geografia, j.polski, edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, edukacja interkulturowa.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli