Dzień Klocków Lego w Szkole 707

18 października obchodziliśmy w Szkole 707 Dzień Klocków Lego.  Wielkie przygotowania rozpoczęły się kilkanaście dni wcześniej.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców  powstała wspaniała wystawa pięknych budowli, ciekawych pojazdów, systemów Lego, figurek, pociągów i  znanych wszystkim zabytków.

W tym dniu wszyscy uczniowie odwiedzili Muzeum Klocków Lego, a najmłodsi  wzięli udział w mini warsztatach, podczas których nauczyli się składać wybrane figurki. Po obiedzie odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy V przedstawili historię firmy Lego oraz wiele ciekawostek związanych z klockami.

Po zakończeniu spotkania uczniowie miło spędzili czas bawiąc się oczywiście klockami Lego, których w tym dniu w Szkole 707 było pod dostatkiem.