Dzień Sobowtóra

W piątek nasza szkoła wypełniła się sobowtórami sław. Byli sportowcy, aktorki i aktorzy, piosenkarze, piosenkarki,  politycy, a także postaci z bajek. Po krótkiej prezentacji, przygotowanej przez uczniów klas 5 i 6 odbył się konkurs na najwierniejsze przedstawienie osoby, w którą dany uczeń się wcielił. Tak więc był Asterix, Bob Budowniczy, Michael Jackson, Shakira, Justyna Kowalczyk, Marilyn Monroe, Alicja w Krainie Czarów i wiele wiele innych. Podczas balu Jury obserwowało przebrania naszych małych sław i wyłoniło najlepszych. W gronie wyróżnionych i zwycięzców w obydwu konkursach znaleźli się: Frodo (Hubert kl.2),Justyna Kowalczyk (Hania kl.3a), Chuck Norris ( Tobiasz kl.V), Michael Jackson (Gosia 3b), Shakira (Karolina 1b), Mim ( Natalia kl.4). Wszyscy doskonale się bawili, a kreacje naszych sobowtórów przeniosły nas do Hollywood, Białego Domu, na stadiony sportowe i w bajkowe krainy!

Naszym Uczniom i Rodzicom gratulujemy inwencji twórczej :) i dziękujemy za tak wspaniałe przyczynienie się do organizacji tego dnia.