baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

logo LS

Drodzy Rodzice,

z ogromną przyjemnością informujemy, iż w Szkole 707 od 18 stycznia 2021r. rozpoczynają się zapisy na nowy rok szkolny 2021/2022.

Do "zerówki" zapraszamy dzieci urodzone w 2015.

Do klasy I zapraszamy dzieci urodzone w 2014, 2015 (które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne).

Przyjdź, zobacz i porozmawiaj z nami o nas!

Każdy zapis poprzedzony jest diagnozą oraz spotkaniem z Dyrektorem Szkoły. Terminy spotkań i diagnoz prosimy ustalać tefonicznie, pod numerem: 883 358 140.

ZAPISY

Zapisu ucznia do klas 0-VIII dokonuje się na zasadach ogólnie przyjętych obowiązujących  w Szkole 707:

• uczeń zapisywany do klas 0-III jest przyjmowany na podstawie podania, diagnozy wstępnej oraz opłaty wpisowej
  • uczeń zapisywany do klasy IV-VIII jest przyjmowany na podstawie podania, rozmowy kwalifikacyjnej, opłaty wpisowej oraz na podstawie uzyskanego przez ucznia świadectwa szkolnego ukończenia poprzedniej klasy i ujętej w nim oceny ze sprawowania nie niższej niż dobra oraz średniej ocen z przedmiotów nie niżej niż 4.0,
  • diagnozę wstępną przeprowadzają nauczyciele poszczególnych przedmiotów w obecności rodziców dziecka oraz dyrektora szkoły.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zapisu dziecka

Obowiązek informacyjny rekrutacja do szkoły 707

Prosimy o czytelne wypełnienie formularza (drukowanymi literami). Wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać na podany w nagłówku adres lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły. Dziękujemy!

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli